095-850-187M075
5S-095-850-187M075
095-850-187M075
CABLE BNC PLUG TO PLUG 750MM
Product Description
| Series: | - |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | BNC to BNC |
| 1st Connector: | BNC Male Plug |
| 2nd Connector: | BNC Male Plug |
| Length: | 29.53 (750.00mm) |
| Cable Type: | Belden 4855R |
| Impedance: | 75 Ohm |
| Frequency - Max: | 12GHz |
| Color: | Black |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Other: | , |
Related special
- Molex
- 12 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
- In stock
- Molex
- Connector Header Through Hole, Right Angle 4 position 0.118" (3.00mm)
- Connector Header Through Hole, Right Angle 4 position 0.098" (2.50mm)
- 0446200002/446200002
- Jack Modular Connector 8p8c (RJ45, Ethernet) 90° Angle (Right) Shielded, EMI Finger Cat3
- 0039288020/39288020
- Connector Header Through Hole 2 position
- Connector Header Through Hole 4 position 0.165" (4.20mm)
- 8 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
- Connector Header Through Hole 10 position 0.165" (4.20mm)
- Connector Header Surface Mount, Right Angle 4 position 0.049" (1.25mm)
- 18 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
- 05JQ-BT
- JST
- 5 Position Receptacle Connector Through Hole
- ITT Cannon LLC
- 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Resistor, Terminal Position Lock (TPA)