095-850-185M025
5S-095-850-185M025
095-850-185M025
CABLE HDBNC PLUG TO PLUG 250MM
Product Description
| Series: | HD-BNC? |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | HD-BNC to HD-BNC |
| 1st Connector: | HD-BNC Male Plug |
| 2nd Connector: | HD-BNC Male Plug |
| Length: | 9.843 (250.00mm) |
| Cable Type: | RG-316 |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 6GHz |
| Color: | Beige |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | - |
- Molex
- 12 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
- In stock
- Molex
- Connector Header Through Hole, Right Angle 4 position 0.118" (3.00mm)
- Connector Header Through Hole, Right Angle 4 position 0.098" (2.50mm)
- 0039288020/39288020
- Connector Header Through Hole 2 position
- Connector Header Through Hole 4 position 0.165" (4.20mm)
- 8 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
- Connector Header Through Hole 10 position 0.165" (4.20mm)
- Connector Header Surface Mount, Right Angle 4 position 0.049" (1.25mm)
- 18 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
- 05JQ-BT
- JST
- 5 Position Receptacle Connector Through Hole
- ITT Cannon LLC
- 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Resistor, Terminal Position Lock (TPA)