095-725-108M050
5S-095-725-108M050
095-725-108M050
CABLE SMP PLUG-PLUG .085 .25M
Product Description
| Series: | SMP |
| Gender: | Female to Female |
| Style: | SMP to SMP |
| 1st Connector: | SMP Female Plug |
| 2nd Connector: | SMP Female Plug |
| Length: | 19.69 (500.00mm) |
| Cable Type: | Hand Formable .085 |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 20GHz |
| Color: | - |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Other: | , |
Related special
- Molex
- 12 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
- In stock
- Molex
- Connector Header Through Hole, Right Angle 4 position 0.118" (3.00mm)
- Connector Header Through Hole, Right Angle 4 position 0.098" (2.50mm)
- 0446200002/446200002
- Jack Modular Connector 8p8c (RJ45, Ethernet) 90° Angle (Right) Shielded, EMI Finger Cat3
- 0039288020/39288020
- Connector Header Through Hole 2 position
- Connector Header Through Hole 4 position 0.165" (4.20mm)
- 8 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
- Connector Header Through Hole 10 position 0.165" (4.20mm)
- Connector Header Surface Mount, Right Angle 4 position 0.049" (1.25mm)
- 18 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
- 05JQ-BT
- JST
- 5 Position Receptacle Connector Through Hole
- ITT Cannon LLC
- 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Resistor, Terminal Position Lock (TPA)