PXPTPU12RAF12ACL010PUR
5S-PXPTPU12RAF12ACL010PUR
PXPTPU12RAF12ACL010PUR
M12 SERIES A CODE TPU RIGHT-ANGL
Product Description
| Series: | Buccaneer? M12 |
| Connector Type: | Circular 12 pos Female |
| Length: | Right Angle to Wire Leads |
| Cable Type: | 3.28' (1.00m) |
| Color: | Round |
| Shielding: | Black |
| Usage: | Unshielded |
| Other: | Industrial Environments - IP67, |
Related special
- PAP-04V-S
- JST
- 4 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)