5612S12S36
5S-5612S12S36
5612S12S36
CABLE STR FEMALE-FEMALE 12POS 3'
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut