5612P12S72
5S-5612P12S72
5612P12S72
CABLE STR MALE-FEMALE 12POS 6'
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut