5612P12P144
5S-5612P12P144
5612P12P144
CABLE STR MALE-MALE 12POS 12'
Product Description
| Series: | * |
| Connector Type: | - |
| Length: | - |
| Cable Type: | - |
| Color: | - |
| Shielding: | - |
| Usage: | - |
| Other: | , |
Related special
- TE Connectivity AMP Connectors
- POWER D/LOCK CAP HSG 10P NAT(GWT
- In stock
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut