5512S12P144
5S-5512S12P144
5512S12P144
CBL STR FEMAL-R/A MALE 12POS 12'
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut