5510S10S72
5S-5510S10S72
5510S10S72
CBL STR FMALE-R/A FMALE 10POS 6'
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut