5510S10S36
5S-5510S10S36
5510S10S36
CBL STR FMALE-R/A FMALE 10POS 3'
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut