5510S10S144
5S-5510S10S144
5510S10S144
CBL STR FMAL-R/A FMALE 10POS 12'
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut