5412P12P36
5S-5412P12P36
5412P12P36
CABLE R/A MALE-MALE 12POS 3'
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut