5119S19P144
5S-5119S19P144
5119S19P144
CABLE FEMALE/MALE STR 19POS 12'
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut