5112P12S144
5S-5112P12S144
5112P12S144
CABLE MALE/FEMALE STR 12POS 12'
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut