5110S10P72
5S-5110S10P72
5110S10P72
CABLE FEMALE/MALE STR 10POS 6'
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut