5110S10P144
5S-5110S10P144
5110S10P144
CABLE FEMALE/MALE STR 10POS 12'
Product Description
Series:*
Connector Type:-
Length:-
Cable Type:-
Color:-
Shielding:-
Usage:-
Other:,
Related special
  • TE Connectivity AMP Connectors
  • POWER D/LOCK CAP HSG 10P NAT(GWT
  • In stock
  • Molex
  • 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
  • TE Connectivity
  • 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut