35HR14484X
5S-35HR14484X
35HR14484X
3.5MM STEREO TO S&T
Product Description
| Series: | - |
| 1st Connector: | Phone Plug |
| Channels: | Cable (Round) |
| Length: | Stereo |
| Color: | 12.0' (3.66m) |
| Shielding | Black |
| Usage: | Shielded |
| Other: | Headphones,, |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)