MPL135-12-I3
5S-MPL135-12-I3
MPL135-12-I3
BATTERY LEAD ACID 12V 130AH
Product Description
| Series: | MPL |
| Part Status: | Active |
| Battery Chemistry: | Lead Acid (VRLA) |
| Battery Cell Size: | - |
| Voltage - Rated: | 12V |
| Capacity: | 130Ah |
| Size / Dimension: | 13.54 L x 10.63 W x 6.81 H (344.0mm x 270.0mm x 173.0mm) |