MPL110-12H-B3
5S-MPL110-12H-B3
MPL110-12H-B3
BATTERY LEAD ACID 12V 108AH
Product Description
| Series: | MPL |
| Part Status: | Active |
| Battery Chemistry: | Lead Acid (VRLA) |
| Battery Cell Size: | - |
| Voltage - Rated: | 12V |
| Capacity: | 108Ah |
| Size / Dimension: | 12.99 L x 6.81 W x 8.35 H (330.0mm x 173.0mm x 212.0mm) |