EVP44-12-B2
5S-EVP44-12-B2
EVP44-12-B2
BATTERY LEAD ACID 12V 44AH
| Battery Cell Size: | - |
| Voltage - Rated: | 12V |
| Capacity: | 44Ah |
| Size / Dimension: | 7.81 L x 6.56 W x 6.79 H (198.5mm x 166.5mm x 172.5mm) |