EP33-12S-B7
5S-EP33-12S-B7
EP33-12S-B7
BATTERY LEAD ACID 12V 33AH
Product Description
| Series: | EP |
| Part Status: | Active |
| Battery Chemistry: | Lead Acid (VRLA) |
| Battery Cell Size: | - |
| Voltage - Rated: | 12V |
| Capacity: | 33Ah |
| Size / Dimension: | 8.33 L x 5.14 W x 6.67 H (211.5mm x 130.5mm x 169.5mm) |