Batteries Rechargeable (Secondary)STMicroelectronics EFL700A39-RL
EFL700A39-RL
5S-EFL700A39-RL
EFL700A39-RL
BATT LITH THIN FILM 3.9V 700UAH
Product Description
| Series: | EnFilm |
| Part Status: | Active |
| Battery Chemistry: | Thin Film (Lithium) |
| Battery Cell Size: | - |
| Voltage - Rated: | 3.9V |
| Capacity: | 700Ah |
| Size / Dimension: | 1.01 L x 1.01 W x 0.01 H (25.7mm x 25.7mm x 0.2mm) |