BPL33-12-B2-1
5S-BPL33-12-B2-1
BPL33-12-B2-1
BATTERY LEAD ACID 12V 33AH
| Battery Cell Size: | - |
| Voltage - Rated: | 12V |
| Capacity: | 33Ah |
| Size / Dimension: | 8.33 L x 5.14 W x 6.67 H (211.5mm x 130.5mm x 169.5mm) |