BPL110-12
5S-BPL110-12
BPL110-12
BATTERY LEAD ACID 12V 110AH
Product Description
| Series: | BPL |
| Part Status: | Active |
| Battery Chemistry: | Lead Acid (VRLA) |
| Battery Cell Size: | - |
| Voltage - Rated: | 12V |
| Capacity: | 110Ah |
| Size / Dimension: | 16.02 L x 6.81 W x 9.41 H (407.0mm x 173.0mm x 239.0mm) |