CR12600SE
5S-CR12600SE
CR12600SE
Inc.
Product Description
| Series: | 0 |
| Battery Chemistry: | - |
| Battery Cell Size: | Active |
| Voltage - Rated: | Lithium |
| Capacity: | CR12600 |
| Size / Dimension: | 3V |
| Termination Style: | 1.5Ah |
| Other: | 0.47 Dia x 2.36 H (12.0mm x 60.0mm) |