SBS-200F35CP01-04
5S-SBS-200F35CP01-04
SBS-200F35CP01-04
SPEAKR 4OHM 200W TOP PORT 84.7DB
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | SBS |
| Part Status: | Active |
| Type: | Magnetic |
| Frequency Range: | 40Hz ~ 500Hz |
| Impedance: | 4 Ohm |
| Sound Pressure Level (SPL): | 84.7dB |
| Power - Rated: | 200W |
| Power - Max: | - |
| Port Location: | Top |
| Shape: | Round |
| Material - Cone: | Paper |
| Material - Magnet: | Ferrite |
| Termination: | Solder Eyelet(s) |
| Size / Dimension: | 8.858 Dia (225.00mm) |
| Other: | 4.795 (121.79mm), |