PSR37N45SK
5S-PSR37N45SK
PSR37N45SK
SPEAKR 45OHM 200MW TOP PORT 92DB
| Type: | Magnetic |
| Frequency Range: | 480Hz ~ 10kHz |
| Impedance: | 45 Ohm |
| Sound Pressure Level (SPL): | 92dB (max) |
| Power - Rated: | 200mW |
| Power - Max: | 400mW |
| Material - Cone: | PET |
| Material - Magnet: | Nd-Fe-B |
| Termination: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 1.457 Dia (37.00mm) |
| Other: | 0.866 (22.00mm), |