PMT-18N12AL03-04
5S-PMT-18N12AL03-04
PMT-18N12AL03-04
PMT FULL RANGE 18 MM AL CONE NDF
Product Description
| Packaging: | - |
| Series: | - |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Frequency Range: | - |
| Impedance: | - |
| Sound Pressure Level (SPL): | - |
| Power - Rated: | - |
| Power - Max: | - |
| Port Location: | - |
| Shape: | - |
| Material - Cone: | - |
| Material - Magnet: | - |
| Termination: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -, |
Related special
- PAP-04V-S
- JST
- 4 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)