PLS-75N25AL02-04
5S-PLS-75N25AL02-04
PLS-75N25AL02-04
SPEAKER 4OHM 25W TOP PORT 83.7DB
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | PLS |
| Part Status: | Active |
| Type: | Magnetic |
| Frequency Range: | 100Hz ~ 20kHz |
| Impedance: | 4 Ohm |
| Sound Pressure Level (SPL): | 83.7dB |
| Power - Rated: | 25W |
| Power - Max: | - |
| Port Location: | Top |
| Shape: | Round |
| Material - Cone: | Square Frame |
| Material - Magnet: | Aluminum (AI) |
| Termination: | Ferrite |
| Size / Dimension: | Solder Eyelet(s) |
| Other: | 3.071 L x 3.071 W (78.00mm x 78.00mm),1.996 (50.70mm) |