HODVTEC-31618-000
5S-HODVTEC-31618-000
HODVTEC-31618-000
SPEAKER 25OHM SIDE PORT 122DB
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | - |
| Part Status: | Active |
| Type: | Receiver |
| Frequency Range: | Magnetic |
| Impedance: | Balanced Armature |
| Sound Pressure Level (SPL): | 200Hz ~ 4.324kHz |
| Power - Rated: | 28 Ohm |
| Power - Max: | 122dB |
| Port Location: | - |
| Shape: | - |
| Material - Cone: | Side |
| Material - Magnet: | Rectangular |
| Termination: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | Solder Pads,0.310 L x 0.161 W (7.87mm x 4.09mm) |