HAP-BME-20-13N01
5S-HAP-BME-20-13N01
HAP-BME-20-13N01
SPEAKER TOP PORT 72DB ROUND
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Part Status: | Active |
| Type: | Piezo |
| Frequency Range: | 850Hz ~ 1250Hz |
| Impedance: | - |
| Sound Pressure Level (SPL): | 72dB |
| Power - Rated: | - |
| Power - Max: | - |
| Port Location: | Top |
| Shape: | Round |
| Material - Cone: | - |
| Material - Magnet: | - |
| Termination: | Solder Pads |
| Size / Dimension: | 0.787 Dia (20.00mm) |
| Other: | 0.035 (0.90mm), |