GD-31223-000
5S-GD-31223-000
GD-31223-000
SPEAKER 144.4OHM SIDE PORT 100DB
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | GD |
| Part Status: | Active |
| Type: | Receiver |
| Frequency Range: | Magnetic |
| Impedance: | 100Hz ~ 6.7kHz |
| Sound Pressure Level (SPL): | 144.4 Ohm |
| Power - Rated: | 100dB |
| Power - Max: | - |
| Port Location: | 50mW |
| Shape: | Side |
| Material - Cone: | Rectangular |
| Material - Magnet: | - |
| Termination: | - |
| Size / Dimension: | Solder Pads |
| Other: | 0.236 L x 0.123 W (5.99mm x 3.12mm),0.105 (2.66mm) |