GBS-115N25AL01-04
5S-GBS-115N25AL01-04
GBS-115N25AL01-04
SPEAKER 4OHM 20W TOP PORT 81.7DB
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | GBS |
| Part Status: | Active |
| Type: | Magnetic |
| Frequency Range: | 20Hz ~ 3kHz |
| Impedance: | 4 Ohm |
| Sound Pressure Level (SPL): | 81.7dB |
| Power - Rated: | 20W |
| Power - Max: | - |
| Port Location: | Top |
| Shape: | Round |
| Material - Cone: | Square Frame |
| Material - Magnet: | Aluminum (AI) |
| Termination: | Nd-Fe-B |
| Size / Dimension: | Solder Eyelet(s) |
| Other: | 4.488 L x 4.488 W (114.00mm x 114.00mm),1.457 (37.00mm) |
Related special
-
- GTC030-22-14S-LC-025
- Amphenol
- 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTC030-22-21PW-025-LC
- Amphenol
- 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTC030-22-21P-025-LC
- Amphenol
- 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTC030-18-10P-LC
- Amphenol
- 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTC06GR20-29P-LC
- Amphenol
- 17 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- In stock
-
- GTCL030-20-27SZ-LC
- Amphenol
- 14 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTCL030-20-27SY-LC
- Amphenol
- 14 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTCL030-20-27SX-LC
- Amphenol
- 14 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTCL030-20-27SW-LC
- Amphenol
- 14 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTC06GR20-4S-LC
- Amphenol
- 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- In stock
-
- GTC030-24-79S-LC
- Amphenol
- 5 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTC030-28-21SW-LC
- Amphenol
- 37 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTC030-28-21S-LC
- Amphenol
- 37 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- GTC06-18-10P-LC
- Amphenol
- 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
-
- GTCL030-18-1SX-LC
- Amphenol
- 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













