FFH-26786-I04
5S-FFH-26786-I04
FFH-26786-I04
SPEAKR 54OHM SIDE PORT 96DB RECT
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | FFH |
| Part Status: | Active |
| Type: | Magnetic |
| Frequency Range: | 200Hz ~ 4.5kHz |
| Impedance: | 54 Ohm |
| Sound Pressure Level (SPL): | 96dB |
| Power - Rated: | - |
| Power - Max: | - |
| Port Location: | Side |
| Shape: | Rectangular |
| Material - Cone: | - |
| Material - Magnet: | Ferrite |
| Termination: | Solder Pads |
| Size / Dimension: | 0.201 L x 0.111 W (5.09mm x 2.80mm) |
| Other: | 0.104 (2.64mm), |
Related special
-
- FI-RE41S-VF-R1300
- JAE Electronics
- CONN RCPT 41POS 0.02 GOLD SMD
- In stock
-
- FI-RE41S-HF-R1500
- JAE Electronics
- CONN RCPT 41P 0.02 GOLD SMD R/A
- In stock
-
- FRCIR020R-14S-6P-F80-T118-VO
- ITT Cannon LLC
- 6 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- FRCIR020R-14S-6P-F80-T89-VO
- ITT Cannon LLC
- 6 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- FRCIR030-18-19P-F80-VO
- ITT Cannon LLC
- 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- FRCIR030-18-19S-F80-VO
- ITT Cannon LLC
- 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- FRCIR030-18-20P-F80-VO
- ITT Cannon LLC
- 5 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount -
- In stock
-
- FC-335-SY4
- Silicon Labs
- IC ISOMODEM LINE-SIDE DAA 16SOIC
- In stock
-
- FT2232H-56Q MINI MDL
- FTDI
- Future Technology Devices International Ltd
- In stock
-
- FDC2212QDNTRQ1
- Texas Instruments
- IC FDC CAPTIVE SENSING 12WSON
- In stock
-
- FDC2112QDNTTQ1
- Texas Instruments
- IC FDC CAPTIVE SENSING 12WSON
- In stock
-
- FDC2114QRGHRQ1
- Texas Instruments
- IC FDC CAPTIVE SENSING 16WQFN
- In stock
-
- FDC2114QRGHTQ1
- Texas Instruments
- 28-BIT CAPACITANCE-TO-DIGITAL CO
- In stock
-
- FDC2114QRGHTQ1
- Texas Instruments
- 28-BIT CAPACITANCE-TO-DIGITAL CO
- In stock
-
- FDC2212QDNTTQ1
- Texas Instruments
- 12-BIT CAPACITANCE-TO-DIGITAL CO
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













