EH-23052-000
5S-EH-23052-000
EH-23052-000
SPEAKER 2.15KOHM SIDE PORT 100DB
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | EH |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Magnetic |
| Frequency Range: | 200Hz ~ 5.5kHz |
| Impedance: | 2.15 kOhm |
| Sound Pressure Level (SPL): | 100dB |
| Power - Rated: | - |
| Power - Max: | - |
| Port Location: | Side |
| Shape: | Rectangular |
| Material - Cone: | - |
| Material - Magnet: | - |
| Termination: | Solder Pads |
| Size / Dimension: | 0.204 L x 0.140 W (5.18mm x 3.55mm) |
| Other: | 0.120 (3.05mm), |