ED-23145-000
5S-ED-23145-000
ED-23145-000
SPEAKER 1.45KOHM SIDE PORT 104DB
Product Description
Packaging:Bulk
Series:ED
Part Status:Active
Type:Magnetic
Frequency Range:200Hz ~ 5kHz
Impedance:1.45 kOhm
Sound Pressure Level (SPL):104dB
Power - Rated:-
Power - Max:-
Port Location:Side
Shape:Rectangular
Material - Cone:-
Material - Magnet:-
Termination:Solder Pads
Size / Dimension:0.248 L x 0.169 W (6.30mm x 4.29mm)
Other:0.119 (3.02mm),