DX25BG60-04
5S-DX25BG60-04
DX25BG60-04
TWEETER 4OHM 80W TOP PORT 91.2DB
| Type: | Magnetic |
| Frequency Range: | 2.5kHz ~ 20kHz |
| Impedance: | 4 Ohm |
| Sound Pressure Level (SPL): | 91.2dB |
| Power - Rated: | 80W |
| Termination: | Solder Eyelet(s) |
| Size / Dimension: | 4.094 Dia (104.00mm) |
| Other: | 2.417 (61.40mm), |