DX19TD10-08
5S-DX19TD10-08
DX19TD10-08
DX TWEETER 19 MM FABRIC DOME FER
Product Description
| Packaging: | - |
| Series: | - |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Frequency Range: | - |
| Impedance: | - |
| Sound Pressure Level (SPL): | - |
| Power - Rated: | - |
| Power - Max: | - |
| Port Location: | - |
| Shape: | - |
| Material - Cone: | - |
| Material - Magnet: | - |
| Termination: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -, |
Related special
- DF11-2428SCFA
- Hirose
- Socket Contact Gold 24-28 AWG Crimp
- In stock
- DF11-2428SCF
- Hirose
- Socket Contact Tin 24-28 AWG Crimp
- DF3-2428SCF
- Socket Contact Tin 24-28 AWG Crimp Stamped
- DF11-EP2428PCF
- Pin Contact Gold 24-28 AWG Crimp
- DF3-EP2428PCF
- TE Connectivity
- Pin Contact Tin 24-28 AWG Crimp
- Female Blade Sockets Contact Tin 24-28 AWG Crimp
- DF65-4S-1.7C
- 4 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Beige 0.067" (1.70mm)