CI-28329-000
5S-CI-28329-000
CI-28329-000
SPEAKER 175OHM SIDE PORT 128DB
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | CI |
| Part Status: | Active |
| Type: | Magnetic |
| Frequency Range: | 200Hz ~ 5.5kHz |
| Impedance: | 175 Ohm |
| Sound Pressure Level (SPL): | 128dB |
| Power - Rated: | - |
| Power - Max: | - |
| Port Location: | Side |
| Shape: | Rectangular |
| Material - Cone: | - |
| Material - Magnet: | - |
| Termination: | Solder Pads |
| Size / Dimension: | 0.373 L x 0.283 W (9.47mm x 7.18mm) |
| Other: | 0.164 (4.19mm), |