CDM-13008
5S-CDM-13008
CDM-13008
SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | CDM |
| Part Status: | Active |
| Type: | Magnetic |
| Frequency Range: | 880Hz ~ 20kHz |
| Impedance: | 8 Ohm |
| Sound Pressure Level (SPL): | 87dB |
| Power - Rated: | 200mW |
| Power - Max: | 500mW |
| Termination: | Solder Pads |
| Size / Dimension: | 0.512 Dia (13.00mm) |
| Other: | 0.122 (3.10mm), |