BC25TG35-04
5S-BC25TG35-04
BC25TG35-04
BC TWEETER 25MM FABRIC DOME FERR
Product Description
| Packaging: | - |
| Series: | - |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Frequency Range: | - |
| Impedance: | - |
| Sound Pressure Level (SPL): | - |
| Power - Rated: | - |
| Power - Max: | - |
| Port Location: | - |
| Shape: | - |
| Material - Cone: | - |
| Material - Magnet: | - |
| Termination: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -, |
Related special
- BQ51013BRHLR
- Texas Instruments
- Wireless Power Receiver PMIC 20-VQFN (3.5x4.5)
- In stock
- B2B-PH-K-S
- JST
- Connector Header Through Hole 2 position 0.079" (2.00mm)