CMC-9745-L100
5S-CMC-9745-L100
CMC-9745-L100
MIC COND ANALOG UNI -37DB
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC