CMC-6036-40L100
5S-CMC-6036-40L100
CMC-6036-40L100
MIC COND ANALOG OMNI -40DB
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC