CMC-6022-37L100
5S-CMC-6022-37L100
CMC-6022-37L100
MIC COND ANALOG OMNI -37DB
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC