CMC-6018-44L100
5S-CMC-6018-44L100
CMC-6018-44L100
MIC COND ANALOG OMNI -44DB
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC