CMC-6010-42L100
5S-CMC-6010-42L100
CMC-6010-42L100
MIC COND ANALOG OMNI -42DB
Product Description
Related special
- CHS-01A1
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC