KBS-20DA-9A
5S-KBS-20DA-9A
KBS-20DA-9A
BUZZER ELEMENT PIEZO 6.6KHZ 20MM
Product Description
| Quantity Available: | |
| Quantity Available: | 0 |
| Frequency: | |
| Frequency: | Obsolete |
| Voltage - Input (Max): | |
| Voltage - Input (Max): | 10.5kHz |
| Type: | |
| Type: | - |
| Impedance: | |
| Impedance: | Standard |
| Capacitance @ Frequency: | |
| Capacitance @ Frequency: | 600 Ohm |
| Operating Temperature: | |
| Operating Temperature: | 8000pF @ 1kHz |
| Size / Dimension: | |
| Size / Dimension: | - |
| Termination: | |
| Termination: | 0.787 Dia (20.00mm) |