KBS-13DA-12A
5S-KBS-13DA-12A
KBS-13DA-12A
BUZZER ELEMENT PIEZO 12KHZ 13MM
Product Description
| Quantity Available: | |
| Quantity Available: | 0 |
| Frequency: | |
| Frequency: | Obsolete |
| Voltage - Input (Max): | |
| Voltage - Input (Max): | 12kHz |
| Type: | |
| Type: | - |
| Impedance: | |
| Impedance: | Standard |
| Capacitance @ Frequency: | |
| Capacitance @ Frequency: | 700 Ohm |
| Operating Temperature: | |
| Operating Temperature: | 5000pF @ 1kHz |
| Size / Dimension: | |
| Size / Dimension: | - |
| Termination: | |
| Termination: | 0.512 Dia (13.00mm) |