668-1008-ND
5S-668-1008-ND
668-1008-ND
PUI Audio
Product Description
| Quantity Available: | |
| Quantity Available: | Inc. |
| Frequency: | |
| Frequency: | - |
| Voltage - Input (Max): | |
| Voltage - Input (Max): | Active |
| Type: | |
| Type: | 7.2kHz |
| Impedance: | |
| Impedance: | 30V p-p |
| Capacitance @ Frequency: | |
| Capacitance @ Frequency: | Standard |
| Operating Temperature: | |
| Operating Temperature: | 300 Ohm |
| Size / Dimension: | |
| Size / Dimension: | 10000pF @ 1kHz |
| Termination: | |
| Termination: | -20C ~ 60C |
| Other: | 0.787 Dia (20.00mm),None |
Related special
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 9 position 0.156" (3.96mm)
- Molex
- TOOL HAND CRIMPER 28-32AWG SIDE
- TE Connectivity AMP Connectors
- Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)