Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZT120LACTY
ZT120LACTY
5S-ZT120LACTY
ZT120LACTY
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 90 ~ 120V |
| Technology: | 3.7kHz |
| Current - Supply: | - |
| Height - Seated (Max): | NEMA 3R |
| other: | 85dB @ 90V,61cm,40mA,Top,UL,4X |